Свинина на кісточці запечена на вугіллі

Свинина на кісточці запечена на вугіллі

Інгредієнти:
свинина на косточке
Свинина на кісточці — 1,5 кг.
Ріпчасту цибулю — 600 гр.
Часник — 1 голова
Яблука — 2 шт.
Рослинна олія — ​​20 гр.
Спеції для м’яса (я брав набір «для свинини», але краще брати на ринку)
Сіль, чорний перець

Приготування:
свинина на косточке
Весь наш ріпчаста цибуля нарізаємо тонкими півкільцями. Весь цибулю у нас йде в маринад, відповідно на першому місці при нарізанні цибулі ставимо не красу нарізки, а її «тонкість».

свинина на косточке рецепт
Нарізану цибулю засипаємо в тазик, де очікують своєї долі наші чудові свинячі шматочки на кісточці. До слова — м’ясо з кісточками я вже брав в магазині повністю готовим, тобто вже посічений на такі от шматочки.

рецепт свинины на косточке
Поверх цибулі насипаємо сіль і чорний перець,

свинина на косточке
Після чого, дуже ретельно проминаємо цибулю і м’ясо, з тим, щоб з лука почав виділятися сік. Саме в цьому самому соку буде попередньо маринуватися наша свинина на кісточці, тому не лінуємося і мнем дуже ретельно. Тазик зі свининою відставляємо в сторону, накриваємо його кришкою або ще чим, і залишаємо маринуватися не менше 2х годин.

как приготовить свинину на косточке
Поки наше м’ясо проходить первинну підготовку, приступає готувати наш часниково-яблучний маринад. Тиснемо в чеснокодавке (або натираємо на дрібній тертці) всю головку часнику,

запеченная свинина на косточке
Заливаємо надавленія часник невеликою кількістю рослинного масла,

свинина на косточке
Висипаємо в масло і часник спеції,

приготовление свинины на косточке
Яблука миємо, ріжемо на 4 частини, виймаємо сердцевинки, і розрізаємо на тонкі скибочки. Чистити яблука — не обов’язково, вони ж у нас йдуть в маринад!

свинина на косточке
Нарізані яблука висипаємо в нашу тарілку з маслом, спеціями і часником,

рецепт приготовления свинины на косточке
Добре перемішуємо, щоб вся суміш просочила наші яблука, і відставляємо тарілку в сторону. Чекаємо коли минуть 2:00 відведені для маринування м’яса на кісточці в цибулі, після чого …

свинина на косточке
Ще разок перемішуємо рукою м’ясо з цибулею, і вивалюємо наш маринад до м’яса.

свинина на косточке
Ну і знову все добре перемішуємо. Після додавання маринаду, шматки свинини на кісточці повинні промаринуватися ще 30 хвилин,

свинина на гриле
після чого м’ясо можна нанизувати на шампури. Якщо у вас вузькі шампури, краще використовуйте решітку, інакше шматки будуть провертатися над вугіллям!

свинина на косточке
Нанизані на шампури шматочки свинини на кісточці ставимо запікатися на добре підготовленими вугіллям, від яких йде рівномірний жар.

свинина на косточке рецепт
Ну і починаємо запікати свинину, періодично перевертаючи м’ясо над вугіллям …

свинина на косточке
І як тільки м’ясо трохи підрум’яниться, рекомендую зняти його з вугілля і гарненько полити оцтової поливалки. Ні, звичайно якщо ви готуєте м’ясо не взимку, і вугіль у вас хоч відбавляй — можете робити цю процедуру прям над вугіллям, але мені зазвичай вдається підрахувати кількість вугілля таким чином, щоб в процесі запікання вогонь не спалахував, відповідно я щоб не гасити хороші і рівномірні вугілля — поливаю м’ясо не над монгалів …

рецепт свинины на косточке
Отже, запікаємо нашу свинину на кісточці, і ще запікаємо

свинина на косточке
Поки не вийти щось на зразок цього. М’ясо має бути підрум’яненим з усіх боків, соковитим, і не пересушеним!

запеченная свинина на косточке
Ну і останній зовсім не обов’язковий штрих — викладаємо м’ясо на блюдо або тарілку, всіляко прикрашаємо, наливаємо по чарочці, і еее-ге-гей! А взагалі, м’ясо можна прям з шампура є, так набагато смачніше і замечательнее! Всім смачного!